רקע כללי לממשקי הויזואל

המחנה שותף לכל פלטפורמה בתחום האומנות והעיצוב הוא הצורך להציג למשתמש איכות. אם מדובר באתר אינטרנט לסטודיו מעצבי פנים, מרקט-פלייס של תמונות, פלטפורמות וידאו ארט או כל ענף בו המוצר העיקרי הוא איכות התמונה, יש צורך בתכנון קפדני וחשיבת עומק על מטרותיו של הממשק והדרך בה הוא מגשים את אותם המטרות.

תחום האומנות והעיצוב זוכה בעשור האחרון לתשומת לב מיוחדת כאשר המדיה החברתית ממעטת עוד ועוד בטקסטים ועוברת לשיח ויזואלי של תמונות וסרטונים. מכשירי הטלפון הנייד מצויידים במצלמות איכותיות ואפליקציות עם מגוון אדיר של פילטרים מאפשרות לכל אחד לצלם תמונות באיכות גבוה מאוד ללא ידע או הכשרה מקצועית.  כאשר אנו בוחנים את מטרותיו של האתר או הממשק הדיגיטלי בעולם הויזואל יש לקחת בחשבון שהמשתמשים תחום זה למודי נסיון מאוד ותוך מספר שניות באתר, המשתמש יודע באופן מידי וכמעט אינטואיטיבי אם זה מקום בו הוא מעוניין להשאר או שיעדיף לחזור על עקבותיו בחיפוש אחר ממשק אחר.

אתרי תמונות מומלצים

     

פלטפורמות שעוסקות בויזואל צריכות להמציא את עצמם מחדש כל הזמן ולעמוד בסטנדרטים גבוהים מאוד

מציאות מדומה איננה בהכרך רק טכנולוגיה של משקפי הדמיה. המינוח מתכוון לבנייה של מציאות שאיננה קיימת וכמו שהמציאות בסביבתנו היא תלת מימדית כך גם המציאות המדומה הדיגיטאלית נעשית ע"י עיצוב בתלת מימד. אומנם, המציאות הרוודה גם כן נעשית במסגרת התלת מימדית אך היא משלבת גם את המציאות הסביבתית ומשבצת אלמנטים דיגיטאליים תלת מימדיים בחלל הסביבתי המשתקף בתוך המכשיר הדיגיטאלי (מכשיר סלולרי, מסך מחשב או טלויזיה וכד'). חברת סרפודה מתמחה עיצוב ופיתוח ממשקי מציאות מדומה ומציאות רוודה ברמת איכות גבוהה מאוד.

אנו מתמחים בשלל טכנולוגיות לפיתוח מדיה דיגיטאלית. עם זאתף רשימת שמות של שפות קוד אינם יעילים כמו העובדה שכתיבת הקוד יכולה להתבצע ברמות נמוכות או גבוהות. כאשר אנו עוסקים במדיה דיגיטאלית אין ספק שאיכות הקוד קובעת את איכות המוצר שבמקרה זה חשובה ביותר. אין משמעות לסרטון וידאו, מושקע ומעוצב ככל שיהיה, שאיננו נטען או שנקטע במהלך הצפיה. כמו כן עיצוב של אלמנט תלת מימדי עם פיקסול גבוהה איננה משדרת איכות שלרוב ההשקעה במדיה תלת מימדית היא הרצון להביא איכות שימוש גבוהה בפני המשתמש.

מעצבים גראפיים כשרוניים בשילוב עם מפתחי קוד בעלי נסיון ומקצועיים, הם המפתח ליצירת מדיה דיגיטאלית מוצלחת.

חברת סרפודה עוסקת במגוון רחב מאוד של ממשקי מדיה דיגיטאלית  שונים ומגוונים.

ברמה הפשוטה של ממשקי צפיה בסרטונים, גלריית תמונות ומאגרי תמונות, אתרים וממשקים טקסטואליים מגוונים, טפסים דיגיטאליים וממשקים בעלי התמעות קוד וכתובות URL מעבר לכך אנו עוסקים גם במדיות מורכבות יותר של אלמנטים תלת מימדיים, משחקים לוואב ואפליקציות מותאמות, וויג'טים מתקדמים, מחשבונים ועולם שלם של אינטרקטיביות משתמשים בצורות מדיה שונות.

כאשר אנו בוחנים את מטרותיו של האתר או הממשק הדיגיטלי בעולם הויזואל יש לקחת בחשבון שמשתמשי תחום זה למודי נסיון מאוד ותוך מספר שניות באתר, המשתמש יודע באופן מידי וכמעט אינטואיטיבי אם זה מקום בו הוא מעוניין להשאר או שיעדיף לחזור על עקבותיו בחיפוש אחר ממשק אחר. אחד מנושאים המרכזיים בעיצוב ממשק שתפקידו הוא להציג בפני המשתמש תמונות או סרטונים, מעבר לאיכות המדיה עצמה, יש לדאוג לממשק מאוד נקי מטקסטים, כפתורים, תפריטים או כל אלמנט אחר של הממשק העלול להסיט את תשומת ליבו של המשתמש מהמדיה המרכזית.


    Back
    Call us
    WhatsApp
    Email
    Facebook