מערכת סרפודה מתממשקת לעשרות של מערכות חיצוניות למהווה את הקשר המרכזי בין נכסיו הדיגיטליים של הלקוח עם מערך הלימוד והניהול שלו.

המערכת מתתממשקת עם מגוון מערכות מוכרות הכוללות את כלל מערכת google כלי Microsoft, ערוצי המדיה החברתית, אמצעי תקשורת מייל ווטסאפ, מערכות שיחה חי, צ’טים אונליין ועוד.

החברה פתחה בעבור מערכות חיצוניות מגוון אוטומציות לשיפור תהליכי העבודה הכוללים העלאה אוטומטית של פגישות חיות לקורסים, לוגאין עם גוגל ורשתות חברתיות ועוד.

מלבד היכולת להתממשקות רחבה, מערכת סרפודה מציעה ללקוחותיה אפשרות שימוש באפליקציית מובייל איכותית המשפרת ומעצימה את חווית הלימוד והשימוש. האפליקציה היא חינמית וניתן להוריד אותה מחנויות האפל וגוגל.

                             

                             

                                      

                          

מערכת הלומדה מגיעה עם אפליקציה של מערכת המודל. האפליקציה היא חינמית וניתנת להורדה בחנויות האפל והגוגל. האפליקציה היא חופשית לשימוש גם למנהלי המערכת, מרצים ולומדים. חווית הלימוד במובייל היא עניין חשוב מאוד בעבור הלומדים שכן אחוז ניכר מהם עושים שימוש במובייל לצריכת התוכן האקדמי.

מערכת הלומדה מותאמת למובייל ואפליקציית המובייל חשובה מאוד במיוחד ללומדים טכנולוגיים וכל מי שמעוניין ללמוד בשעות הפנאי מחוץ לבית.

מדבר בעד עצמו

נשמח להראות לכם במה מדובר. צרו קשר ונקבע הדגמה כך תוכלו להעריך את איכות העבודה ולהתרשם מרמת הביצוע.

צור קשר

מי אנחנו

חברת סרפודה מאפיינת, מעצבת ומפתחת מערכות דיגיטליות, אפליקציות מובייל, תוספים ותבניות, בתחום ההכשרה והלימוד.

קרא עוד
Back
Call us
WhatsApp
Email
Facebook