איכות הלמידה והבנת החומר הנלמד איננה רק עניין של התוכן המוסבר אלא גם לדרך ההגשה של התוכן. מערכת הלומדה של סרפודה מאפשרת מגוון של דפי קורס מעוצבים המהווים חווית לימוד איכותית ואינטרקטיבית גם למרצים וגם ללומדים.

במסגרת הקורס יכולים הלומדים לקיים אינטראקציה בינם לבין המרצים, לקבל הודעות קורס, לראות את לוח הזמנים ונושאי השיעורים ולקחת חלק בפעילויות באופן מהיר ונוח.

מאידך, מרצים יכולים לעלות חומרים באופן פשוט, לקבל מידע על התקדמות הלומדים ולקיים קשר מתמיד עם התלמידים בקורס. כיוון שמערכת סרפודה בנוייה ל בסיס של מערכת Moodle, מרצים רבים אשר עובדים באקדמיות ובמוסדות החינוך הציבורי, מכירים את שיטות העבודה ומתנהלים ביתר קלות במערכת.

הממשק הניהולי של המערכת הוא יעיל ונוח עם יכולות מגוונות. למנהל המערכת ניתנות אפשרויות לטיפול בלומדים, מרצים, לקוחות פוטנציאליים וניהול לידים. מערכת סרפודה משמשת את המנהל מנקודת שיווק הקורס ועד גמר הלימודים ואף קשרי בוגרים.

הקורסים במערכת הם למעשה יחידת הלימוד הרחבה.

קורסי המערכת יכולים לשמש מגוון רחב של סוגי משתמשים. החל מוסדות קטנים, מורים פרטיים, בתי ספר בנישות מסויימות ועד מוסדות גדולים עם סניפים מרובים ותהליכי לימוד מורכבים. הכל בא לידי ביטוי ברכיב הקורס.

המערכת יודעת לאחד קורסים למסלולי לימוד, ציוני מעבר, בדיקת נוכחות תלמידים, אינטגרציית זום ולימוד אונליין ובחינות עם שיטות ניקוד ונאי מער קורס. מאידך קורס יכול להכיל מגוון של חומרים אקדמיים באופן פשוט וקל שאיננו מכביד על משתמשי המערכת הן המנהלים והן המרצים והתלמידים.

התאמת עיצוב הקורס לתוכן הלימודי וסוג הלומדים כך שתלמידי בית הספר היסודי וסטודנטים לתואר יכולים ללמוד בסביבת לימוד מותאמת עבורם.

מדבר בעד עצמו

נשמח להראות לכם במה מדובר. צרו קשר ונקבע הדגמה כך תוכלו להעריך את איכות העבודה ולהתרשם מרמת הביצוע.

צור קשר

מי אנחנו

חברת סרפודה מאפיינת, מעצבת ומפתחת מערכות דיגיטליות, אפליקציות מובייל, תוספים ותבניות, בתחום ההכשרה והלימוד.

קרא עוד
Back
Call us
WhatsApp
Email
Facebook